Naslovnica Kontakt

Kontakt

HRVATSKA GOSPODARSKA KOMORA

Sektor za industriju
Zajednica nakladnika i knjižara
Grupacija nakladnika znanstvene i stručne knjige
Draškovićeva 45, Zagreb
Tel: 01 4606 745 ; 4606 705
Fax: 01 4606 737
W: http://www.hgk.hr

Tajnik: Marko Gjeldum
E: mgjeldum@hgk.hr

Članovi Vijeća Zajednice nakladnika i knjižara

Mišo Nejašmić, predsjednik
E: mnejasmic@jesenski-turk.hr

Slavko Kozina, član
E: Slavko.kozina@nasa-djeca.hr

Anđa Raić, član
E: araic@medicinskanaklada.hr

Nenad Bartolčić, član
E: nenad@mvinfo.hr

Mladen Zatezalo, član
E: Mladen.zatezalo@vbz.hr

Seid Serdarević, član
E: seid@fraktura.hr

Zvonimir Čimić, zamjenik
E: zvonimir.cimic@znanje.hr

Krešimir Maligec, član
E: kontakt@zg-naklada.com

Anita Šikić, član
E: hrvatska-sveucilisna-naklada@zg.htnet.hr

Kašmir Huseinović, član
E: kasmir@kasmir-promet.hr

Miro Radalj, član
E: miro.radalj@verbum.hr

IZDVOJENA DOGAĐANJA

FINANCIRANJA I NATJEČAJI